Bezpieczeństwo zakupów

Zabezpieczenie sklepu certyfikatem SSL

SSL jest protokołem sieciowym używanym do bezpiecznych połączeń internetowych, jaki przyjęto w Brooman go jako standard szyfrowania na stronach www, sklepu Brooman.pl. Certyfikat SSL zapewnia poufność transmisji danych przesyłanych przez Internet.

W przypadku niezbezpieczonych stron www które nie korzystają z certyfikatu SSL formularze oraz inne informacje przesyłane są do serwera przez sieć Internet otwartym tekstem, który stosunkowo łatwo przechwycić (szczególnie w sieci lokalnej). Jeśli serwer www ma zainstalowany certyfikat SSL do komunikacji z przeglądarką, wówczas informacja w obie strony (między serwerem www, a przeglądarką internetową) przesyłana jest przez sieć w sposób zaszyfrowany. Należy pamiętać, że szyfrowana jest transmisja danych tylko dla domeny, dla której certyfikat SSL został wystawiony (np. „https://brooman.pl”).

Ponieważ cenimy Twoje bezpieczeństwo, chcielibyśmy Cię zapewnić, że w naszym sklepie wykorzystujemy połączenie szyfrowane ( wysoki poziom szyfrowania ). Zaawansowany Certyfikat SSL stosujemy na wszystkich stronach, a szczególnie tych, które wymagają przekazywania poufnych informacji. Twoje dane wpisywane do formularzy są bezpieczne.

Nowa rejestracja konta