Lista produktów marki MEL BY MELISSA

Obuwie damskie dla nastolatek z najwyższej jakości materiałów. To zapewnia brazylijska marka Melissa w produktach Mel.

Fantazja brazylijskich projektantów dla nastolatek

Marka Melissa to brazylijski produkt. Powstała w 1979 roku w miasteczku Sao Paulo w Brazylii. Wykonane z tworzywa Mel-flex. Jest to połączenie kauczuku i plastiku. Obuwie jest bardzo komfortowe i idealnie dopasowuje się do kształtu stopy. Firma zadbała o użytkowanie latem obuwia. Melissy nie odparzają oraz nie obcierają stóp i to się rzeczywiście sprawdza. Mel to linia dedykowana nastolatkom. Skład, jakość i funkcjonalność produktów jest taka sama, lecz trendy dostosowane do młodych dam.

Najbardziej popularne w Naszym asortymencie to linia: Ultra Girl. To ciekawa kolorystyka i ozdobione kokardy, kwiatuszkami. Druga linia jest zaprojektowana przez Vivienne Westwood. Cechują się ozdobą w postaci serduszek oraz dużych kokard.

Wygoda w niezwykle elastycznym obuwiu damskim jest gwarantowana. Łatwe w utrzymaniu czystości. Gładkie tworzywo, które szybko dostosowuje się do kształtu damskiej stopy. Głównym atutem, jaki mają baleriny Melissa to zapach. Tak, pachną! I to jak! Przepiękny i intensywny zapach gumy balonowej utrzymuje się na nich latami.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Nowa rejestracja konta