Lista produktów marki GUESS

GUESS, to amerykańska firma produkująca głównie odzież damską. Od paru lat na rynku dostępne są także: buty damskie, obuwie męskie, męska odzież i akcesoria.

GUESS buty damskie, odzież

Założona w Los Angeles w 1981 roku przez czterech braci Marciano. Bracia pochodza z Francji. Tam w latach 70. założyli sieć sklepów MGA. Każdy z braci pełnił rolę w GUESS. Georges był głównym inicjatorem biznesu. Maurice odpowiadał za rozwój produkcji. Armand zajmował się dystrybucją, a Paul reklamą.

Poza odzieżą GUESS zasłyną z linii zegarków Guess w kolekcji „Guess Steel” i „Guess Collection”. W tym samym czasie ukazała się także linia ubranek dla dzieci, „Baby Guess”, która dziś nosi nazwę „Guess Kids”.A w latach 90. pojawiła się marka Guess Home. Poza tym w kultowym filmie: "Powrót do przyszłości" główny bohater Marty McFly- nosił specjalnie zaprojektowane jeansy. Z Guess współpracowały także m.in z: Claudia Schiffer, Eva Herzinggova, Camilla Cabello, Kate Upton, czy Paris Hillton. 

Przekaz marki w pierwszych latach istnienia skupiał się na produkcji przetartego jeansu, to przynosiło popularność. Natomiast obecnie marka jest dostępna w sklepach sieciowych. Asortyment skierowany jest do kobiet, mężczyzn i dzieci. Można ubrać się w jednym sklepie od stóp do głów. Dodatkowo wprowadzono ekskluzywną linię dla kobiet Marciano, dostępną także dla mężczyzn od 2006 roku.

Jest 115 produktów.

Pokazano 1-39 z 115 pozycji

Nowa rejestracja konta