• Obniżka
KimmiDoll- Torebka

Torebka KimmiDoll- 27611-01 fioletowy

349,00 zł
297,00 zł Zniżka 52,00 zł

Torebka damska - fioletowa

Ilość

  • Informujemy, że Twoje dane są bezpieczne.  Połączenie szyfrowane SSL wykorzystujemy na wszystkich naszych stronach. Informujemy, że Twoje dane są bezpieczne. Połączenie szyfrowane SSL wykorzystujemy na wszystkich naszych stronach.
  • Produkty wysyłany jest na terenie Polski. Możliwy jest odbiór osobisty w Galeria Outlet AMC, Sklep BROOMAN, Toruń Produkty wysyłany jest na terenie Polski. Możliwy jest odbiór osobisty w Galeria Outlet AMC, Sklep BROOMAN, Toruń
  • Informujemy, że Twoim uprawnieniem jest prawo do odstąpienia od umowy z terminem 14-dniowym Informujemy, że Twoim uprawnieniem jest prawo do odstąpienia od umowy z terminem 14-dniowym

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Torebka KimmiDoll- 27611-01 fioletowy

Torebka KimmiDoll- 27611-01 fioletowy

Torebka damska - fioletowa

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

store    Marka    KIMMIDOLL     KIMMIDOLL        

   


Kimmidoll to znana, hiszpańska marka. Kolekcja  kochająca Japonię i swoją miłością zarażająca wszystkich dookoła. Przybliża kulturę Azji. Ich torebki zdobią, ale też niosą ze sobą konkretny przekaz. Są jak talizmany, z których każdy działa na inną sferę życia lub reprezentuje inne wartości. Jedne przynoszą radość i szczęście, drugie skupienie i rozwagę, jeszcze inne nadzieję i wiarę w przyszłość. Głównym motywem każdej z torebek Kimmidol jest wizerunek kokeshi. Tak nazywają się kolekcjonerskie laleczki, którymi Japończycy obdarowują się na szczęście. Każda z tych laleczek jest właśnie jak talizman. 

Wewnatrz torebka posiada jedną główną przegrodę, a w niej 2 małe kieszonki na telefon, czy dokumenty. Na przeciwnej ściance jedną, zapinaną na zamek. Całość zapinan jest na zamek i dodatkowo na napę. Dodatkowo prezentowana laleczka z ozdobą jest odpinana.

27611-01

Opis

Kolor:
Fioletowy, Różowy
Wyściółka (środek):
Materiał

Nowa rejestracja konta